Loader
Optia – Developing Networks
8
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-8,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Bezpieczeństwo i wysoka prędkość

Budujemy technologie światłowodowe umożliwiające osiąganie maksymalnych prędkości nieograniczonej ilości przypływu danych oraz informacji, o najwyższym stopniu bezpieczeństwa i niezawodności. Nadzór, bezpieczeństwo ruchu, monitoring i zdalne zarządzanie siecią poprzez rozproszone sieci teleinformatyczne.

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, specjalistycznemu sprzętowi, własnemu parkowi maszyn oraz wysoko wykwalifikowanym pracownikom, inwestycje realizujemy terminowo. Podchodzimy do współpracy z dużą elastycznością i dostosowujemy się do wymagań naszych Klientów.

Kompetencje i doświadczenie

Jesteśmy ekspertami w zakresie projektowania oraz budowy połączeń światłowodowych i energetycznych. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu, kompleksowo realizujemy wszystkie etapy zleceń: od konsultacji, opiniowania oraz projektowania, poprzez realizację prac ziemnych do specjalizacji jaką się zajmujemy: mikrokanalizacje i rurociągi, wdmuchiwanie kabli światłowodowych, spawanie włókien światłowodowych, prowadzimy pomiary reflektometryczne oraz kontrolujemy najważniejsze parametry transmisji. Zaufało nam wiele firm, które korzystają również z naszych ekspertyz.

optia-footer-new-hi-res

Projektowanie i realizacja

Nasza firma powstała w 2001 roku w Lublinie. Od tamtej pory położyliśmy ponad tysiąc kilometrów światłowodów w całej Polsce. Dzięki naszym realizacjom powstał m.in. monitoring na Miasteczku Akademickim w Lublinie, na Politechnice Lubelskiej, tablice informacyjne na trasie S17 czy kompleksowy system monitoringu przeciwpożarowego w kopalni Bogdanka.

 

Korzystamy z własnego wyspecjalizowanego sprzętu stosowanego w technologiach światłowodowych, a na naszą pracę zawsze udzielamy gwarancji.

Realizujemy inwestycje

Zajmujemy się budową i projektowaniem linii telekomunikacyjnych, teleinformatycznych, telematycznych oraz energetycznych. Współpracujemy z branżą telekomunikacyjną, energetyczną, drogową oraz kolejową.

Telekomunikacyjne

Budowa i przebudowa infrastruktury łączności światłowodowej

Energetyczne

Zasilanie punktów dystrybucyjnych, sterowanie oświetleniem drogowym

Drogowe

Kanały technologiczne i rurociągi oraz kable światłowodowe systemu zarządzania ruchem

Kolejowe

Sieci radiokomunikacji i światłowodowe systemy bezpieczeństwa i sterowania koleją

Zadzwoń

    Jesteśmy do Twojej dyspozycji. W trakcie rozmowy doradzimy.

    Zadzwoń!
    607 266 848
    lub podaj swój numer telefonu oraz adres e-mail    Twój numer telefonu oraz adres e-mail nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Posłuży wyłącznie do szybkiego kontaktu w Twojej sprawie.